• Voorbeschouwing wedstrijd Stellendam – WHS 25 januari 2025

    20 jan 2025
  • De wedstrijd tegen Prinsenland was er eentje om niet snel te vergeten. Niet alleen de 1- 0 winst leverde 3 punten op maar ook gaf het een nieuwe boost aan de spelers en de staf. In de fase waarin WHS nu zit is het wekelijks naar de eerstkomende wedstrijd toeleven. Niet mee laten slepen in een euforische stemming maar telkens weer met z’n allen het realisme van de komende wedstrijd onder ogen willen zien. Trainer Wim Nieuwland heeft vaker met dergelijke situaties van doen gehad en WHS is blij dat we een gelouterde trainer voor een toch relatieve jonge groep hebben staan. Spelen naar de mogelijkheden die we hebben en proberen telkens weer het besef in te zien om de juiste dingen te doen vanuit een collectief/compact systeem met daaraan gekoppeld een doordachte veld bezetting. Vergeet daarbij niet voetbal gogme (slimheid, durf en inlevingsvermogen) toe te passen. Al deze ingrediënten kunnen helpen in het totale succes wat je nastreeft.

    Matchday

    Aanstaande zaterdag wederom een tegenstander van formaat. Stellendam doet het uitstekend en pakt deze competitie onder leiding van trainer Leo de Geus (heeft onlangs een jaar bijgetekend) veel punten. Staan na de 1 – 3 winst afgelopen zaterdag bij DBGC op een gedeeltelijke derde plaats met 22 punten uit 12 wedstrijden. Scoren ook makkelijk, 33 doelpunten voor en 21 tegen. Er lopen een drietal spelers in het team die het netje gemakkelijk weten te vinden. Michael Mettrop heeft er al 11 inliggen en Bjorn Pape 8 en Christaan Brinkman 5. Deze spelers hebben gezamenlijk 24x gescoord en dat geeft wel een heel prettig gevoel om zo’n scorend vermogen in je team te hebben. Als je met 7 -1 afgelopen november weet te winnen van SSS dan heb je echt wat in je mars. Bij de Klaaswaalse ploeg was het euvel die wedstrijd om in de strijdwijze van Stellendam mee te gaan. Nu Wim Nieuwland deze week een jaartje ouder is geworden zal zijn advies waarschijnlijk wel zijn dat WHS dicht bij zichzelf moet blijven en van daaruit proberen een positief resultaat te behalen.

    Kom zaterdag kijken naar de wedstrijd Stellendam - WHS op sportpark “Molengors” Zuiderdiepstraatweg 40, 3251LW Stellendam en supporter onze spelers naar een goed eindresultaat. Deze start om 14.30 en staat onder leiding van dhr. D.C.P. de Gouw.