• Voorbeschouwing wedstrijd WHS – Stellendam 24 mei 2025

    23 mei 2025
  • Tegen Prinsenland was de koek op en je kon zien dat de focus vooral ligt om het seizoen zonder kleerscheuren uit te spelen en zich gaat richten op seizoen2025/2026. De 4-0 nederlaag staat niet op zich. WHS heeft in de 2e periode de meeste punten verzamelt en deed dat met een sterk acterende achterste lijn, een sterk spelende keeper en een enorme drive. Wanneer je dan veilig bent en je kan dat allemaal niet meer brengen dan wordt het in deze klasse heel moeilijk. Laten we vooral datgene koesteren wat positief is namelijk behoud in de 3e klas. Vandaar uitbouwen naar een stabiel team wat jaar op jaar in het linker rijtje is terug te vinden. Verder proberen jeugd in te passen en zorgen dat iedereen fit blijft. Kortom er wacht wederom een mooie uitdaging voor het komende seizoen.

    Matchday 24mei 2025

    Stellendam heeft het dit jaar prima gedaan en is terug te vinden op de 4e plaats met 48 punten uit 24 wedstrijden. Hebben lang meegedaan voor de 2e plek maar zijn iets teruggezakt. Met veel rekenmodellen zouden ze zelfs op de laatste speeldag weer terug kunnen keren op de positie waar ze lang hebben gestaan. Zaterdag om 16.45 weten we hierover meer. Ze hebben daarbij Michael Mettrop als de huidige topscoorder binnen de krijtlijnen met 22 doelpunten. Hij zal er waarschijnlijk alles aan doen dat hij als eerste eindigt in deze klas. Dat is voor een voetballer altijd een persoonlijke kers op de taart. Ondanks deze gegevens hopen de groen/witte supporters dat de mannen uit het “Toaverkot” nog 1 keer kunnen vlammen.

    Kom aanstaande zaterdag kijken naar de wedstrijd WHS – Stellendam op Sportpark De Waaje, Bierensstraat 79 in Sint Annaland en supporter onze spelers naar een goed eindresultaat. Deze start om 15.00 en staat onder leiding van dhr. E. Swagers.