• Voorbeschouwing WHS – Tholense Boys 11 oktober 2025

    6 okt 2025
  • Tegen Vrederust afgelopen zaterdag moeizaam driepunten vanuit Halsteren mee-genomen naar Toaverkot. Na het laatste fluitsignaal waren de spelers, staf en supporters enorm opgelucht. Want in de laatste 10 minuten had de wedstrijd nog kunnen kantelen.

     Zowel in de voorbereiding als competitie kan je zien dat het vertoonde spel nog niet goed is en het ontbreekt aan balans in het elftal. Het lijkt wel of de spelers niet vanuit eenzelfde voetbalvisie spelen, dat geeft onduidelijkheid en schaad bij sommige spelers het vertrouwen. We hebben nog vijf dagen te gaan om het tij te keren en de opdracht hierin is niet moeilijk. Het zijn allemaal spelers die al een tijdje voetballen en houd het simpel. Speel met één uitgesproken visie, voer allemaal je taak uit zoals afgesproken (niemand moet hierin verzaken) en geef vanaf minuut 1 meer dan 100% aan arbeid (inclusief ook aan het mindere leuke van voetbal). Als het voetbaltechnisch/tactisch niet lukt dan kan je vanuit het collectief door ontzettend veel energie en strijd in de wedstrijd te gooien veel compenseren voor een goed eindresultaat.

    Matchday

    Aanstaande zaterdag de thuiswedstrijd tegen Tholense Boys (THB). Het lijkt dat Leon de Witte, trainer van THB, het lek boven heeft. Drie gelijke spelen tegen respectievelijk Den Bommel, SSS en MOC’17. De laatste tegen MOC’17 is een uitslag van formaat want in de extremis had het nog 2-1 voor THB kunnen worden. Het zijn ook niet de minste tegenstanders en dat zegt genoeg. Leon heeft zijn strijdwijze aangepast en men speelt nu meer vanuit een gesloten verdediging en dat heeft geloond met drie punten. THB komt met het mes tussen de tanden naar Setalland en zal kost wat kost WHS drie punten afhandig willen maken. Met andere woorden dat belooft wat.

    Kom aanstaande zaterdag kijken naar de wedstrijd WHS – THB op sportpark de Waaje, Bierensstraat 79 in Sint Annaland en supporter onze spelers naar een goed eindresultaat. Deze start 14.30 en staat onder leiding van dhr. F.H.J. Westerink.