• WHS 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jonge, Marco deTechnische staf
    Nooij, NicoTechnische stafAss.-trainer/coach
    Sturris, JohanTechnische stafTrainer/coach
    Verbrugge, MaartenOverige stafTeammanager
    Viet, Pieter deTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 12:30Tholense Boys 2 - WHS 2Sportpark De Bent
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.WHS 2 - Steenbergen 2
    24 okt.WHS 2 - DSE 2
  • Poulestanden WHS 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WHS 2BBJF41243101311210
    2Steenbergen 2BBJC808421113767
    3Internos 4BBJF85I421189-17
    4Halsteren 2BBJD57Z320112486
    5MOC'17 2BBHX89U32018356
    6Tholense Boys 2BBJL19V32019816
    7DSE 2BBJC54R420279-26
    8Krabbendijke 2BBJJ15H4112817-94
    9Yerseke 3BBJB1174103812-43
    10MZC'11 3BBJB42H4103513-83
    11Cluzona 2BBHY0973003412-80

    Poulestanden WHS 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WHS 2BBJF41232107347
    2Tholense Boys 2BBJL19V3201133106
    3Klundert 2BBJF90Q3111111104
    4MZC'11 3BBJB42H3003115-140

    Poulestanden WHS 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beek Vooruit 2BBJJ72W11006063
    2Blauw Geel'38/JUMBO 2BBHW38911007253
    3Yerseke 2BBJB11711006153
    4Nemelaer 2BBHZ65U11005053
    5Unitas'30 2BBJC93411006243
    6Hardinxveld 2BBHX39F11005143
    7GRC-14 2PXFX27C11004133
    8Haarsteeg 2BBJD48X11004223
    9Walcheren 2BBHZ83Y11004223
    10Geldrop 2BBJD98E11002023
    11RKDVC 5BBHT95911002113
    12Brabantia 3BBHW61B00000000
    13Dommelen 2BBJH23800000000
    14DOSKO 2BBJC36N00000000
    15Dubbeldam 2BBHV46500000000
    16GJS 2BBHW50H00000000
    17R.K.S.V. Groen Wit 2BBJK52V00000000
    18Heerjansdam 2BBHX53F00000000
    19Nieuw Lekkerland 2BBHZ64T00000000
    20Oranje Wit 2BBJB05400000000
    21VV Papendrecht 2BBJB15B00000000
    22RCS 2BBJL51Z00000000
    23RKDVC 4BBHT95900000000
    24Roosendaal 3BBJK89D00000000
    25Sliedrecht 3BBJB90600000000
    26SSC'55 2BBHZ89600000000
    27Steen 2BBHY92V00000000
    28Steenbergen 2BBJC80800000000
    29SVSSS 2BBJK83700000000
    30Terneuzense Boys 3BBHZ17H00000000
    31WHS 2BBJF41200000000
    32Wilhelmina'26 2BBJD09I00000000
    33Zundert 3BBJG07V00000000
    34De Zwerver 2BBJD53V00000000
    35Uno Animo 2BBJD10Q100112-10
    36Den Dungen 2BBHX42B100124-20
    37ST Oostkapelle / Domburg 2BBHX74M100124-20
    38Reusel Sport/CoTrans 2BBHT10O100102-20
    39HSSC'61 2BBHY48M100114-30
    40VOAB 2BBJG00Y100126-40
    41Streefkerk 2BBJC30R100115-40
    42Kozakken Boys 2BBHY96Z100127-50
    43Zeelandia Middelburg 2BBJB33F100116-50
    44Helvoirt 2BBJF04N100105-50
    45Irene'58 2BBJF91H100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ast, Melvin vanTeamspeler
    Ast, Roy vanTeamspelerDoelverdediger
    Bolier, BjornTeamspeler
    Dijke, Robin vanTeamspeler
    Doux, Perry leTeamspeler
    Fase, TimTeamspeler
    Graaf, Jurian deTeamspeler
    Hage, LeroyTeamspeler
    Hermus, JesseyTeamspeler
    Hoek, QuincyTeamspeler
    Jonge, Marc deTeamspelerDoelverdediger
    Kaat, JordyTeamspeler
    Meijnderts, StanTeamspeler
    Ouden, Gijs denTeamspeler
    Poortvliet, Lars vanTeamspeler
    Potappel, JeremyTeamspeler
    Ruijter, Tom deTeamspeler
    Smits, JeffreyTeamspeler
    Sturris, RonaldTeamspeler
    Viet, Sven deTeamspeler
    Witte, Renaldo deTeamspelerAanvaller

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.