• WHS 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nooij, NicoTechnische stafAss.-trainer/coach
    Sturris, JohanTechnische stafTrainer/coach
    Verbrugge, MaartenOverige stafTeammanager
    Viet, Pieter deTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 apr. 15:00Oranje Wit 4 - WHS 2Sportpark Oranje Wit
    13 apr. 15:00WHS 2 - Rijsoord 3Sportpark De Waaje
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.WHS 2 - Dubbeldam 21 - 1
    23 mrt.Internos 3 - WHS 23 - 0
  • Poulestanden WHS 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Internos 315103244182633
    2ASWH 315101444212331
    3Dubbeldam 21585246192729
    4Wieldrecht 31683554312327
    5Rijsoord 31683547371027
    6Groote Lindt 31674539281125
    7Oranje Wit 4166553338-523
    8WHS 2166192439-1519
    9NOAD'67 2164391950-3115
    10UVV'40 2153482439-1510
    11SC Gastel 21523102552-276
    12VVC'68 21523101340-276

    Poulestanden WHS 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kloetinge 3321010377
    2Krabbendijke 231209635
    3WHS 2311167-14
    4Tholense Boys 23003312-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bevelander, StijnTeamspeler
    Bolier, BjornTeamspeler
    Brakel, Jaƫl vanTeamspeler
    Dijke, Joost vanTeamspeler
    Dijke, Robin vanTeamspeler
    Doux, Perry leTeamspeler
    Engelsman, Machiel denTeamspeler
    Fase, GlennTeamspeler
    Fase, TimTeamspeler
    Geluk, TonTeamspeler
    Graaf, Jurian deTeamspeler
    Hage, ArnoudTeamspeler
    Hage, LeroyTeamspeler
    Hage, PeterTeamspeler
    Hermus, JesseyTeamspeler
    Hermus, JoeyTeamspeler
    Jagt, Jordy van derTeamspeler
    Jonge, Marc deTeamspelerDoelverdediger
    Meijnderts, StanTeamspeler
    Ouden, Gijs denTeamspeler
    Poortvliet, Lars vanTeamspeler
    Popering, Lennard vanTeamspeler
    Repe, Ronald van deTeamspeler
    Smits, JeffreyTeamspeler
    Sturris, RonaldTeamspeler
    Tiggele, Arjan vanTeamspeler
    Viet, Sven deTeamspeler
    Westdorp, NielsTeamspeler
    Wit, Rik deTeamspeler
    Witte, Arvin deTeamspeler
    Witte, Jeremy deTeamspeler
    Witte, Renaldo deTeamspelerAanvaller
  • Wedstrijdverslagen