• WHS 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nooij, NicoTechnische stafAss.-trainer/coach
    Sturris, JohanTechnische stafTrainer/coach
    Verbrugge, MaartenOverige stafTeammanager
    Viet, Pieter deTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 nov. 12:15WHS 2 - Internos 3Sportpark De Waaje
    1 dec. 15:00WHS 2 - Oranje Wit 4Sportpark De Waaje
    8 dec. 12:30Rijsoord 3 - WHS 2Sportpark Rijsoord
    15 dec. 15:00WHS 2 - SC Gastel 2Sportpark De Waaje
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.WHS 2 - UVV'40 23 - 1
    17 nov.Dubbeldam 2 - WHS 26 - 0
  • Poulestanden WHS 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dubbeldam 275202571817
    2Groote Lindt 3852127141317
    3Wieldrecht 3743022101215
    4ASWH 385032314915
    5Internos 3642021101114
    6Rijsoord 383322621512
    7NOAD'67 283231522-711
    8Oranje Wit 482331722-59
    9WHS 271061126-153
    10VVC'68 27106824-163
    11SC Gastel 270251325-122
    12UVV'40 271151023-131

    Poulestanden WHS 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kloetinge 3321010377
    2Krabbendijke 231209635
    3WHS 2311167-14
    4Tholense Boys 23003312-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bevelander, StijnTeamspeler
    Bolier, BjornTeamspeler
    Brakel, Jaƫl vanTeamspeler
    Dijke, Joost vanTeamspeler
    Dijke, Robin vanTeamspeler
    Doux, Perry leTeamspeler
    Engelsman, Machiel denTeamspeler
    Fase, GlennTeamspeler
    Fase, TimTeamspeler
    Geluk, TonTeamspeler
    Graaf, Jurian deTeamspeler
    Hage, ArnoudTeamspeler
    Hage, LeroyTeamspeler
    Hage, PeterTeamspeler
    Hermus, JesseyTeamspeler
    Hermus, JoeyTeamspeler
    Jagt, Jordy van derTeamspeler
    Jonge, Marc deTeamspelerDoelverdediger
    Meijnderts, StanTeamspeler
    Ouden, Gijs denTeamspeler
    Poortvliet, Lars vanTeamspeler
    Popering, Lennard vanTeamspeler
    Repe, Ronald van deTeamspeler
    Smits, JeffreyTeamspeler
    Sturris, RonaldTeamspeler
    Tiggele, Arjan vanTeamspeler
    Viet, Sven deTeamspeler
    Vos, Ricardo deTeamspeler
    Westdorp, NielsTeamspeler
    Wit, Rik deTeamspeler
    Witte, Arvin deTeamspeler
    Witte, Jeremy deTeamspeler
    Witte, Renaldo deTeamspelerAanvaller
  • Wedstrijdverslagen