• WHS 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nooij, NicoTechnische stafAss.-trainer/coach
    Sturris, JohanTechnische stafTrainer/coach
    Verbrugge, MaartenOverige stafTeammanager
    Viet, Pieter deTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 feb. 12:00VVC'68 2 - WHS 2Sportpark De beek
    16 feb. 15:00WHS 2 - Wieldrecht 3Sportpark De Waaje
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden WHS 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ASWH 31180332161624
    2Dubbeldam 21072138122623
    3Wieldrecht 31163244202421
    4Internos 3962128141420
    5Groote Lindt 31053229181118
    6Rijsoord 3115333328518
    7Oranje Wit 4113352232-1012
    8NOAD'67 2113351631-1512
    9WHS 2113081732-159
    10VVC'68 2102171028-187
    11UVV'40 2102261629-135
    12SC Gastel 2111281944-255

    Poulestanden WHS 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kloetinge 3321010377
    2Krabbendijke 231209635
    3WHS 2311167-14
    4Tholense Boys 23003312-90
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bevelander, StijnTeamspeler
    Bolier, BjornTeamspeler
    Brakel, Jaƫl vanTeamspeler
    Dijke, Joost vanTeamspeler
    Dijke, Robin vanTeamspeler
    Doux, Perry leTeamspeler
    Engelsman, Machiel denTeamspeler
    Fase, GlennTeamspeler
    Fase, TimTeamspeler
    Geluk, TonTeamspeler
    Graaf, Jurian deTeamspeler
    Hage, ArnoudTeamspeler
    Hage, LeroyTeamspeler
    Hage, PeterTeamspeler
    Hermus, JesseyTeamspeler
    Hermus, JoeyTeamspeler
    Jagt, Jordy van derTeamspeler
    Jonge, Marc deTeamspelerDoelverdediger
    Meijnderts, StanTeamspeler
    Ouden, Gijs denTeamspeler
    Poortvliet, Lars vanTeamspeler
    Popering, Lennard vanTeamspeler
    Repe, Ronald van deTeamspeler
    Smits, JeffreyTeamspeler
    Sturris, RonaldTeamspeler
    Tiggele, Arjan vanTeamspeler
    Viet, Sven deTeamspeler
    Vos, Ricardo deTeamspeler
    Westdorp, NielsTeamspeler
    Wit, Rik deTeamspeler
    Witte, Arvin deTeamspeler
    Witte, Jeremy deTeamspeler
    Witte, Renaldo deTeamspelerAanvaller
  • Wedstrijdverslagen