Home
Aanmelden
Archief Nieuws
Beheer
Contact
Foto's
Foto Album Seizoen 2023-2024
Foto album seizoen 2022-2023
Foto album seizoen 2021-2022
Foto's vanaf kampioen huldiging 140522
Jeugd lotto
Media
Media
Externe Media
Promo-Filmpjes
WHS op FaceBook
Voetbal.nl APP
Wedstrijdverslagen
Uit overige MEDIA
Organisatie
Activiteiten
Agenda
ClubInfo
Historie
Contributie
Commissies WHS
Activiteiten Commissie
Financiele Commissie
Jeugd Commissie
Kantine Commissie
Kas Commissie
Technische Commissie
PR Commissie
Sponsor Commissie
VOM Commissie
Vrijwilligers Commissie
Dagbesteding
Formulieren
Beeindiging lidmaatschap
Wijziging gegevens
Huishoudelijk Reglement
Jeux de boules
Keuren velden
Protocollen
Samenstelling Bestuur WHS
Vertrouwenscontactpersonen
Vrijwilligers
Vrijwilligersbeleid
WHS zoekt vrijwilligers
Sponsoring
Teams
Senioren
WHS 1
WHS 2
WHS 3
WHS 4
Junioren
WHS JO18-1
WHS JO15-1
WHS JO13-1
Pupillen
WHS JO12-1
WHS JO11-1
WHS JO10-1
WHS JO10-2
WHS JO9-1
WHS JO9-2
WHS JO8-1
WHS JO7-1
Smurfen
Meiden
WHS MO15-1
WHS MO13-1
Overige Teams
G-Team
G-voetbal
Spelersijst WHS seizoen 22-23
Wedstrijdzaken
Wedstrijdzaken
Planning scheidsrechters
Programma / Uitslagen
KNVB Zuid 1
WedstrijdSecretariaat
WebShop
Home
Aanmelden
Archief Nieuws
Beheer
Contact
Foto's
+
Foto Album Seizoen 2023-2024
Foto album seizoen 2022-2023
Foto album seizoen 2021-2022
Foto's vanaf kampioen huldiging 140522
Jeugd lotto
Media
+
Media
Externe Media
Promo-Filmpjes
WHS op FaceBook
Voetbal.nl APP
Wedstrijdverslagen
Uit overige MEDIA
Organisatie
+
Activiteiten
+
Agenda
ClubInfo
+
Historie
Contributie
Commissies WHS
+
Activiteiten Commissie
Financiele Commissie
Jeugd Commissie
Kantine Commissie
Kas Commissie
Technische Commissie
PR Commissie
Sponsor Commissie
VOM Commissie
Vrijwilligers Commissie
Dagbesteding
Formulieren
+
Beeindiging lidmaatschap
Wijziging gegevens
Huishoudelijk Reglement
Jeux de boules
+
Jeux de boules
Keuren velden
Protocollen
Samenstelling Bestuur WHS
Vertrouwenscontactpersonen
Vrijwilligers
+
Vrijwilligersbeleid
WHS zoekt vrijwilligers
Sponsoring
Teams
+
Senioren
+
WHS 1
WHS 2
WHS 3
WHS 4
Junioren
+
WHS JO18-1
WHS JO15-1
WHS JO13-1
Pupillen
+
WHS JO12-1
WHS JO11-1
WHS JO10-1
WHS JO10-2
WHS JO9-1
WHS JO9-2
WHS JO8-1
WHS JO7-1
Smurfen
Meiden
+
WHS MO15-1
WHS MO13-1
Overige Teams
+
G-Team
+
G-Team
G-voetbal
Spelersijst WHS seizoen 22-23
Wedstrijdzaken
+
Wedstrijdzaken
Planning scheidsrechters
Programma / Uitslagen
KNVB Zuid 1
WedstrijdSecretariaat
WebShop
Programma
Wedstrijddatum
Aanvangstijd
Wedstrijd
Info
28 mrt.
19:30
WHS 3 - Smerdiek 3
30 mrt.
10:15
De Fendert MO15-1 - WHS MO15-1
30 mrt.
14:30
WHS 4 - Halsteren 7
30 mrt.
14:30
Zaamslag 2 - WHS 2
30 mrt.
14:30
WHS JO18-1 - MOC'17 JO19-3
30 mrt.
14:30
WHS JO18-1 - MOC 17 JO19-3
6 apr.
08:30
VVC'68 JO7-1 - WHS JO7-1
6 apr.
08:30
SSV'65 JO11-2 - WHS JO11-1JM
6 apr.
08:50
Halsteren JO7-1 - WHS JO7-1
6 apr.
09:30
WHS JO13-1 - Steen JO13-1
6 apr.
09:30
WHS JO9-2 - Kloetinge JO9-4
6 apr.
09:30
WHS JO9-3 - SVC JO9-1
6 apr.
10:00
WHS JO12-1 - Halsteren JO12-2
6 apr.
10:30
BSC MO13-3 - WHS MO13-1 (9-tal)
6 apr.
10:30
Vosmeer JO10-2 - WHS JO10-2
6 apr.
11:00
WHS JO9-1 - Unitas'30 JO9-2
6 apr.
11:00
WHS JO8-1 - SC Welberg JO8-1
6 apr.
11:00
WVV'67 JO15-1JM - WHS JO15-1
6 apr.
13:00
G-team - ODIO - G-Team
6 apr.
14:00
WHS 3 - SC Stavenisse 2
6 apr.
14:30
WHS 4 - Lepelstraatse Boys 3
6 apr.
14:30
SVOD'22 1 - WHS 1
6 apr.
14:30
Kogelvangers JO18-1 - WHS JO18-1
13 apr.
08:30
Halsteren JO9-1 - WHS JO9-1
13 apr.
09:00
SC Welberg JO7-1 - WHS JO7-1
13 apr.
09:00
DBGC JO9-2JM - WHS JO9-2
13 apr.
09:00
SC Kruisland JO9-1 - WHS JO9-3
13 apr.
09:20
VVC'68 JO7-1 - WHS JO7-1
13 apr.
09:30
WHS JO15-1 - VVC'68 JO15-1
13 apr.
09:30
WHS MO13-1 (9-tal) - Rood-Wit W MO13-1 (9-tal)
13 apr.
09:30
WHS JO10-2 - Smerdiek JO10-2
13 apr.
09:30
MZC'11 JO13-1 - WHS JO13-1
13 apr.
09:30
Tholense Boys JO12-2 - WHS JO12-1
13 apr.
10:00
WHS JO11-1JM - De Markiezaten JO11-3
13 apr.
10:00
SJO BDC JO8-1 - WHS JO8-1
13 apr.
11:00
Lepelstraatse Boys 3 - WHS 3
13 apr.
12:30
Dubbeldam JO18-1 - WHS JO18-1
13 apr.
12:30
BSC MO15-2 - WHS MO15-1
13 apr.
12:45
WHS 2 - HSV Hoek 2
13 apr.
13:00
DOSKO 3 - WHS 4
13 apr.
14:30
WHS 1 - Walcheren 1
17 apr.
19:00
WHS JO13-1 - DBGC JO13-1
20 apr.
08:30
MOC'17 JO9-2 - WHS JO9-1
20 apr.
09:00
DBGC JO10-2JM - WHS JO10-2
20 apr.
09:30
WHS JO9-2 - Luctor Heinkenszand JO9-2
Uitslagen
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Uitslag
Info
23 mrt.
WHS JO15-1 - NOAD'67 JO15-1
12 - 1
23 mrt.
VVC'68 JO11-1 - WHS JO11-1JM
8 - 1
23 mrt.
Roosendaal MO13-2 - WHS MO13-1 (9-tal)
1 - 6
23 mrt.
WHS JO12-1 - De Markiezaten JO12-4
6 - 1
23 mrt.
's Heer Arendskerke JO13-1 - WHS JO13-1
2 - 0
23 mrt.
DSE MO15-1 - WHS MO15-1
2 - 3
23 mrt.
WHS 2 - FC Axel 2
0 - 2
23 mrt.
WHS 1 - Terneuzen 1
1 - 4
23 mrt.
SC Stavenisse 2 - WHS 4
2 - 0
23 mrt.
NOAD'67 2 - WHS 3
2 - 1