• Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    8 okt.09:00DBGC JO10-2JM - WHS JO10-1
    8 okt.09:15SC Welberg MO15-1 - WHS MO15-1 (9-tal)
    8 okt.09:30WHS JO14-1 - Steenbergen JO14-2
    8 okt.09:30WHS JO9-2 - Tholense Boys JO9-2JM
    8 okt.09:30Krabbendijke JO9-1 - WHS JO9-1
    8 okt.09:45MOC'17 MO13-2 - WHS MO13-1 (9-tal)
    8 okt.09:45Steenbergen JO8-2 - WHS JO8-1
    8 okt.10:00WHS JO15-1 - MOC'17 JO15-4
    8 okt.10:30VVC'68 JO7-1 - WHS JO7-1
    8 okt.11:00WHS JO11-1JM - SPS JO11-1JM
    8 okt.11:10SJO De Markiezaten JO7-2 - WHS JO7-1
    8 okt.11:30ODIO JO7-1 - WHS JO7-1
    8 okt.13:30De Fendert JO18-1 - WHS JO18-1
    8 okt.14:30WHS 4 - SC Stavenisse 2
    8 okt.14:30WHS 3 - Tholense Boys 3
    8 okt.14:30MZC'11 1 - WHS 1
    8 okt.14:30FC Axel 2 - WHS 2
    15 okt.09:00Halsteren JO7-1 - WHS JO7-1
    15 okt.09:15SJO BDC JO9-1 - WHS JO9-2
    15 okt.09:15SJO BDC JO11-2 - WHS JO11-1JM
    15 okt.09:20NOAD'67 JO7-1 - WHS JO7-1
    15 okt.09:30WHS JO8-1 - Vosmeer JO8-1
    15 okt.09:30WHS MO13-1 (9-tal) - Cluzona MO13-1
    15 okt.09:40WHS JO7-1 - VVC'68 JO7-1
    15 okt.10:00WHS JO10-1 - Halsteren JO10-3
    15 okt.10:30Vosmeer JO14-1 - WHS JO14-1
    15 okt.11:00WHS JO9-1 - Nieuwland JO9-2
    15 okt.11:00WHS MO15-1 (9-tal) - MOC'17 MO15-1
    15 okt.13:30METO 2 - WHS 3
    15 okt.14:30WHS 1 - Hellevoetsluis 1
  • Uitslagen

    WedstrijdUitslagDetails
    WHS JO11-1JM - SKNWK JO11-1JM5 - 4
    WHS JO14-1 - NOAD'67 JO14-14 - 0
    WHS JO15-1 - Kapelle JO15-23 - 2
    WHS MO15-1 (9-tal) - NSV MO15-11 - 2
    BSC MO13-2 - WHS MO13-1 (9-tal)3 - 1
    WHS 3 - MOC'17 74 - 5
    WHS 1 - VCK 14 - 3
    SPS 3 - WHS 43 - 1
    Klundert JO18-1 - WHS JO18-12 - 5
    SJO BDC JO11-1 - WHS JO11-1JM5 - 2
    WHS MO13-1 (9-tal) - De Fendert MO13-17 - 3
    METO JO15-1 - WHS JO15-110 - 0
    Halsteren MO15-1 - WHS MO15-1 (9-tal)2 - 0
    WHS JO18-1 - Krabbendijke JO18-10 - 4
    WHS 4 - Brouwershaven 27 - 0
    DBGC 1 - WHS 16 - 1
    Kapelle 2 - WHS 22 - 2
    Krabbendijke 3 - WHS 34 - 2