• WHS 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jonge, Marco deTechnische stafKeeperstrainer
    Ketting, PatrickTechnische stafAss.-trainer/coach
    Ketting, PatrickOverige stafTeammanager
    Koolen, PierreTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Snoep, SiemMedische stafVerzorger
    Witte, Leon deTechnische stafTrainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 14:00Zwaluwe 1 - WHS 1Sportpark De Kwarrehoek
    18 dec. 14:30WHS 1 - SEOLTO 1Sportpark De Waaje
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 nov.WIK'57 1 - WHS 10 - 9
  • Poulestanden WHS 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Prinsenland 197021812621
    2WHS 165102762116
    3Halsteren 175111771016
    4De Fendert 184131881013
    5Kogelvangers 17403169712
    6SEOLTO 1733187112
    7Tholense Boys 193241916311
    8Klundert 193241216-411
    9Duiveland 183141219-710
    10Zwaluwe 192431311210
    11ZSC'62 192341618-29
    12Kapelle 193061026-169
    13NOAD'67 18206824-166
    14Krabbendijke 19207924-156

    Poulestanden WHS 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WHS 13300162149
    2FC Dauwendaele 13201206146
    3Lepelstraatse Boys 13102614-83
    4SC Stavenisse 13003121-200

    Poulestanden WHS 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WHS 111009093
    2WIK'57 1100109-90

    Poulestanden WHS 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Altena 100000000
    2FC Axel 100000000
    3Baronie00000000
    4Best Vooruit 100000000
    5Bladella 100000000
    6Brabantia 100000000
    7FC Eindhoven AV 100000000
    8Emplina 100000000
    9FC Engelen 100000000
    10De Fendert 100000000
    11SC Gastel 100000000
    12GDC 100000000
    13Gilze 100000000
    14R.K.S.V. Groen Wit 100000000
    15Groot-Ammers 100000000
    16Halsteren00000000
    17Hardinxveld 100000000
    18Herovina 100000000
    19Hoogeloon 100000000
    20HVV'24 100000000
    21Internos 100000000
    22Kloetinge 100000000
    23Krabbendijke 100000000
    24SC Kruisland 100000000
    25LRC 100000000
    26Luctor Heinkenszand 100000000
    27Marvilde 100000000
    28SV Meerkerk 100000000
    29MOC'17 100000000
    30MZC'11 100000000
    31Nemelaer 100000000
    32Nieuw Borgvliet 100000000
    33Nieuwkuijk 100000000
    34Nivo Sparta 100000000
    35Nuenen00000000
    36Oirschot Vooruit 100000000
    37OJC ROSMALEN00000000
    38Oosterhout 100000000
    39ST Oostkapelle/Domburg 100000000
    40Oranje Wit 100000000
    41Pelikaan 100000000
    42Philippine 100000000
    43Prinsenland 100000000
    44RBC 100000000
    45Reusel Sport/CoTrans 100000000
    46Rijsoord00000000
    47RKTVC 100000000
    48Sarto 100000000
    49Schijf 100000000
    50Sliedrecht 100000000
    51SVSSS 100000000
    52VV Trinitas Oisterwijk 100000000
    53TVC Breda 100000000
    54SV Unitas'59 100000000
    55Uno Animo 100000000
    56Walcheren 100000000
    57WHS 100000000
    58WNC 100000000
    59Woudrichem 100000000
    60WVV'67 100000000
    61SC 't Zand 100000000
    62ZIGO 100000000
    63Zwaluwe 100000000
    64De Zwerver 100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bevelander, StijnTeamspeler
    Bolier, BjornTeamspeler
    Dijke, Joost vanTeamspeler
    Engelsman, Machiel denTeamspelerVerdediger
    Engelsman, Wout denTeamspeler
    Geluk, TonTeamspeler
    Gunter, JasperTeamspeler
    Hage, LeroyTeamspeler
    Hage, PeterTeamspeler
    Hoek, QuincyTeamspeler
    Marsman, WernerTeamspeler
    Ouden, Gijs denTeamspeler
    Ruijter, Tom deTeamspeler
    Wit, Rik deTeamspeler
    Witte, Armando deTeamspelerDoelverdediger
    Witte, Arvin deTeamspeler
    Witte, Jeremy deTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingskampo 11-13 jan Zwolle